تریلر بین المللی جدید فیلم American Assassin (قاتل آمریکایی)

[ad_1]

بیاتومگ – کمپانی های لاینزگیت و سی بی اس فیلم تریلر بین المللی جدیدی از فیلم American Assassin (قاتل آمریکایی) که قرار است در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷ (۲۵ شهریور ۱۳۹۶) اکران شود، منتشر کرده اند که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

کارگردان فیلم قاتل آمریکایی مایکل کوستا (کارگردان فیلم های Kill The Messenger و Homeland)، نویسنده ی آن استفان شیف (نویسنده ی فیلم های The Americans و Ultimate Rush) می باشد و در آن بازیگرانی چون مایکل کیتون، دیلن اوبراین، تیلور کیچ، سنا لیثن و شیوا نگار حضور دارند.

این فیلم ظهور میچ رپ، یک عامل تازه کار سیا تحت آموزش کهنه سرباز جنگ سرد استن هورلی را دنبال می کند. این دو از طرف معاون سازمان سیا، ایرنه کندی به خدمت گرفته می شوند تا در مورد موج حملات ظاهرا تصادفی به اهداف مردمی و نظامی تحقیق کنند. آنها با هم یک الگو در خشونت کشف می کنند که آنها را به ماموریتی مشترک با مامور ترکیه ای کشنده ای می رساند تا یک عملیات سری را متوقف سازند که قصد دارد یک جنگ جهانی در خاورمیانه راه بیاندازد.

تهیه کنندگی فیلم قاتل آمریکایی بر عهده لورنزو دی بوناونتورا، تهیه کننده ی فیلم های Transformers (تبدیل شوندگان) و Deepwater Horizon (افق آب های عمیق) و Salt (سالت) و نیک وکسلر، تهیه کننده ی فیلم های The Road (جاده) و Magic Mike (مایک جادویی) می باشد.

تریلر فیلم American Assassin (قاتل آمریکایی)

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

مطلب قبلی نامزدهای مراسم امی ۲۰۱۷
مطلب بعدی اولین تصویر از فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *